O nás

Ateliér architektúry, urbanizmu a interiérového dizajnu založil v roku 2008 Ing. arch. Tomáš Sabin.

Ateliér ponúka komplexné projekčné služby. Pripravíme pre Vás projekty rodinných a bytových domov, v nízkoenergetickom alebo energeticky pasívnom štandarde, administratívnych a komerčných budov, budov pre rekreáciu a oddych, kultúrnych objektov, rekonštrukcie pamiatkovo chránených objektov, návrhy urbanizmu, krajinnej a parkovej architektúry a interiérového dizajnu.

Naše návrhy sú výsledkom vyváženého spojenia funkčnosti a estetiky v súlade s požiadavkami klienta. Profesionálny prístup, praktické i prekvapivé riešenia, útulné priestory, dynamické kompozície a invenčné nápady sú charakteristické pre našu tvorbu.

Zo skúseností vieme, že dostatočný čas investovaný do projekčnej činnosti dokáže ušetriť nemalé náklady klientovi pri realizácii a prevádzke objektu. Spolupracujeme iba so skúsenými profesionálmi, aby ste sa mohli spoľahnúť na kvalitu našej práce.

sbndesign.sk - funkčná architektúra a interiérový dizajn

autorizovaný architekt SKA 2106 AA

Tomáš Sabin

Štúdium ukončil na Fakulte architektúry STU v Bratislave, kde získal bohaté a cenné skúsenosti z oblasti architektúry a interiérového dizajnu. V roku 2008 sa rozhodol založiť vlastný ateliér a v roku 2013 sa stal autorizovaným architektom. Vo svojej profesii pokračuje do dnes. Sústavným vzdelávaním sa vo svojom odbore si udržiava prehľad o súčasných trendoch, nových materiáloch a konštrukciách.

Vo svojej doterajšej bohatej praxi je autorom a spoluautorom mnohých interiérov a rodinných domov, obchodných priestorov, kaviarní, reštaurácii, kancelárií, bytových domov, pamiatkových obnov, ale aj technických stavieb.

sbndesign.sk - funkčná architektúra a interiérový dizajn

feng shui poradca

Petra Sabin Wenzlová

V roku 2008 ukončila štúdium na Univerzite Komenského v Bratislave. Keďže vždy inklinovala k umeniu a dizajnu, rozhodla sa študovať feng shui. Absolvovala štúdium na Akadémii čínskej metafyziky. V súčasnosti rozširuje svoje vedomosti z tejto oblasti a aplikuje ich do našich návrhov.

sbndesign.sk - funkčná architektúra a interiérový dizajn

hlavný kontrolór

Brita

Najdôležitejší člen tímu, ktorý má o všetkom prehľad a kontroluje každý pohyb.